Gdzie przechować meble na czas remontu? 4 zalety magazynów self storage

Gdzie przechować meble na czas remontu? 4 zalety magazynów self storage

Remont domu czy mieszkania to stresujące wydarzenie, które każdy chce mieć za sobą jak najszybciej. Aby przebiegło sprawnie, należy odpowiednio zorganizować prace, ale także przestrzeń, która ma zostać odświeżona. Co zrobić ze sprzętami i meblami znajdującymi się w domu? Najpopularniejszym rozwiązaniem jest przechowalnia mebli. Warszawa i inne duże miasta w Polsce oferują nowoczesne magazyny self storage. Dlaczego warto przetestować to nowe rozwiązanie?

  1. Wielkość magazynu dopasowana do potrzeb klienta

W magazynach self storage możesz zamówić boks o metrażu odpowiadającym twoim potrzebom. Najmniejszą przestrzenią, jaką można zarezerwować, jest 1 m2. To oczywiście tylko przykład – decydując się na przechowanie mebli w trakcie remontu, najlepiej jest zainwestować w boks o powierzchni np. 10 czy 20 m2.

Niektóre firmy, takie jak Less Mess czy Kangu, mają w swojej ofercie naprawdę duże pomieszczenia magazynowe. Ich pojemność odpowiada łącznej zawartości domu o powierzchni 250 m2. Tutaj bez żadnego kłopotu bezpiecznie przechowasz nie tylko meble, ale także sprzęt elektroniczny, AGD czy rowery.

  1. Wygoda i komfort obsługi magazynu

Wielkogabarytowe meble sporo ważą, dlatego ich przetransportowanie z samochodu dostawczego do boksu może być utrudnieniem. Dobrze jest więc wcześniej sprawdzić, czy parkingi rozładunkowe znajdują się w pobliżu docelowych obiektów i czy operator udostępnia klientom wózki paletowe czy platformowe. Jeśli interesuje cię sprawdzona i wychodząca naprzeciw potrzebom klientów przechowalnia mebli, Warszawa to miasto,  w którym znajdziesz najwięcej samoobsługowych magazynów o wysokim standardzie.

  1. Wsparcie klienta na każdym kroku – praktyczne wyposażenie boksów

W boksie magazynu self storage zdeponujesz właściwie każdy wybrany przedmiot. Jeśli musisz przechować drobniejszy dobytek, możesz skorzystać kartonów i opakowań dostępnych na miejscu. W magazynie kupisz także taśmy czy folie zabezpieczające – wszystko po to, aby jak najbardziej ułatwić ci przygotowanie mebli do przechowania. Sam zadbasz o to, aby opakować je szczelnie i ustawić w miejscu, w którym będą w pełni bezpieczne.

Jeśli właśnie planujesz remont, wynajem boksu w magazynie samoobsługowym może być idealną odpowiedzią na twoje potrzeby. Taka usługa daje ci pewność, że twój dobytek pozostanie w nienaruszonym do czasu, gdy zechcesz zabrać go z powrotem do domu. Co więcej, sam masz dostęp do wynajętego boksu o każdej porze dnia i nocy.

 https://kangu24.com/pl/